Gdańsk Oliwa - luksusowo urządzony apartament

Mieszkanie na sprzedaż
1 270 000 PLN, Pow. 53 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
53 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Oliwa , Słoneczna
Rok budowy:
2019
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
EL936943
Cena za m2:
23962.26 PLN
Atrakcyjny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze w nowoczesnego budynku z 2019 r. wkomponowanego w willową zabudowę najpiękniejszej części Starej Oliwy. Przestronny i komfortowo urządzony apartament charakteryzujący się przepychem, czarem i elegancją zachwyci konesera stylu Glamour.

Apartament składa się z salonu, w pełni wyposażonej kuchni, sypialni, łazienki i przedpokoju. Z salonu wyjście na słoneczny balkon oświetlony południowym słońcem. Przestrzeń zaaranżowana przez architekta, wykończona w bardzo wysokim standardzie ze starannie dobranych materiałów z dbałością o każdy detal.

Posesja ogrodzona i monitorowana. Do mieszkania przynależy zadaszone naziemne miejsce parkingowe płatne dodatkowo 30 000 zł. Opłaty miesięczne około 450 zł/mc. Ogrzewanie gazowe. Na terenie posesji wyodrębnione miejsce do wypoczynku dla mieszkańców. 

Budynek położony w pobliżu Parku Oliwskiego, w odległości 5 minut od Katedry Oliwskiej, blisko sopockiego kurortu. Lokalizacja inwestycji czyni ją atrakcyjną dla osób chcących na stałe zamieszkać w Oliwie i dla tych, którzy planują odpoczywać korzystając z rekreacyjnych terenów zielonych i niepowtarzalnego klimatu tego wyjątkowego miejsca.

 W bliskim sąsiedztwie pełna infrastruktura usługowo-handlowa, edukacyjna oraz placówki opieki medycznej oraz lokale gastronomiczne. Niedaleko do trójmiejskiej obwodnicy.

Polecam i zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail