Władysławowo - Pensjonat 450m od morza

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
2 490 000 PLN, Pow. 890,54 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
890,54 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
19
Lokalizacja:
Władysławowo , Inżynierska
Rok budowy:
1990
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
EL477683
Powierzchnia działki:
1 905 m2
Cena za m2:
2796.06 PLN
Na sprzedaż bardzo atrakcyjny, doskonale prosperujący Pensjonat położony we Władysławowie, w przepięknym nadmorskim regionie, 450m od piaszczystej plaży. Władysławowo położone jest na Pobrzeżu Gdańskim, nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką. Miasto to jest jednym z największych kurortów turystycznych w Polsce. 

Budynek 3 lokalowy, wielokondygnacyjny, zbudowany z podwójnej cegły ocieplonej wewnątrz, dach pokryty blacho-dachówką. Nieruchomość składa się z dziewiętnastu umeblowanych pokoi 2-5-osobowych z łazienkami, niektórych z balkonami oraz wyposażonych kuchni.  Z balkonów rozpościera się przepiękny widok na morze. W przestrzeni wydzielone zostały dwa  mieszkania dla właścicieli składające się z: salonów, gabinetów, kuchni i łazienek. Ogrzewanie gazowe.
W budynku znajdują się pomieszczenia socjalno- gospodarcze niezbędne do prawidłowego działania Pensjonatu. Można je zagospodarować na jadalnię, siłownię, salę fitness, bawialnię dla dzieci.

Piękna duża ogrodzona posesja z wydzielonymi miejscami parkingowymi dla wczasowiczów, placem zabaw dla dzieci, trawiastym boiskiem do siatkówki, trampoliną oraz miejscem do grillowania. Na działce można postawić dodatkowo domki, które można wynajmować turystom.

Władysławowo oferuje turystom morski klimat, piaszczystą plażę i bogate zaplecze gastronomiczne: stołówki, bary, restauracje, smażalnie. Płytka Zatoka Pucka i odpowiednie wiatry stwarzają miłośnikom windsurfingu i kitesurfingu najlepsze warunki w Polsce do uprawiania tych sportów.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Nieprawidłowy adres E-mail