Puszczykowo - obiekt hotelowy

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
3 700 000 PLN, Pow. 980 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
980 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
30
Lokalizacja:
Puszczykowo , Wczasowa
Rok budowy:
1907
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
616929
Powierzchnia działki:
16 501 m2
Cena za m2:
3775.51 PLN

Obiekt hotelowo-sanatoryjny z 1907 roku położony blisko Poznania w malowniczym miejscu w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego, nad rzeką Wartą. Nieruchomość dla konesera z interesującą historią w tle, wpisana do Rejestru Zabytków. Dawniej Dom Wczasowy „Lech” znany i ceniony przez kuracjuszy z Niemiec ze względu na nietuzinkowość walorów klimatycznych. 

Posiadłość obejmuję budynek o charakterze Willi o pow. 980m2 w skład której wchodzi 28 pokoi z łazienkami oraz bogate zaplecze gospodarcze. Na działce znajdują się dodatkowo 3 samodzielne budynki:
- murowany jednopiętrowy budynek o pow. 100m2, wykończony i umeblowany.
- budynek w stanie surowym zamkniętym o pow. 200m2, podzielony na kilka pomieszczeń, które można zaaranżować w dowolny sposób, np: salę konferencyjną, sanitariaty, szatnię, pomieszczenia gospodarcze. 
- budynek w stanie surowym zamkniętym o pow. 180m2, gdzie przestrzeń została podzielona na 16 pokoi z łazienkami i recepcję.

Posiadłość ogrodzona, częściowo zadrzewiona w niektórych miejscach niezwykłym Starodrzewiem, 3 bramy automatyczne. Przed budynkiem unikatowa kamienna fontanna. Dawniej na działce znajdowało się boisko i korty tenisowe. Dostępne wszelkie media.


Idealny obiekt na hotel, dom weselny, sanatorium, centrum SPA, dom spokojnej starości, ośrodek rehabilitacyjny, itp

Nieruchomość znajduje się w odległości 15 kilometrów do Poznania, szybki dostęp do autostrady A2, dookoła lasy, 600 m do rzeki (Warta), ścieżki rowerowe i spacerowe. Nie daleko do przystanku kolejowego.


Polecam i zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail