Gdynia Pustki Cisowskie - wyjątkowy dom

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
650 000 PLN, Pow. 113 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
113 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Gdynia Pustki Cisowskie , Pawia
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
EL382309
Powierzchnia działki:
513 m2
Cena za m2:
5752.21 PLN
Dom w technologii szkieletowej drewnianej położony w wyjątkowym miejscu na kameralnym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej w Gdyni - Pustki Cisowskie, w doskonałej lokalizacji blisko trójmiejskiej obwodnicy.

Na parterze budynku znajduje się przestronny salon, sypialnia, kuchnia, łazienka i oddzielna toaleta. Z kuchni wyjście do ogrodu. Wewnętrzne schody z bukowego drewna.
Na pierwszym piętrze: 4 przestronne pomieszczenia i  wyjście na poddasze użytkowe, które w najwyższym punkcie osiąga wysokość max wys. 1,8 m. Piwnica murowana składająca się z trzech pomieszczeń wyposażonych w okna. Ogrzewanie: gazowe. 
Istnieje możliwość rozbudowy domu według własnych potrzeb.

Działka płaska, prostokątna, ogrodzona, doskonale nasłoneczniona.

Nieruchomość znajduje się blisko obwodnicy Trójmiasta, przystanku autobusowego (2 min pieszo), w pobliżu sklepy (MediaMarkt, OBI, Tesco). Jednocześnie nieruchomość znajduje się w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego (7 min pieszo). Okoliczne lasy zapewniają bogate tereny rekreacyjne dla miłośników spacerów i uprawiania sportu.

Plan zagospodarowania przestrzennego Urzędu Miasta Gdyni przewiduje budowę woonerfu na ul. Pawiej. na wzór ul. Abrahama w Gdyni.znajduje się w bliskiej odległości od centrum Gdańska. W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastuktura handlowo-usługowa, szkoła, przedszkole itp. 

Polecam i zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail